Çağrı Tasarım olarak, kurulduğumuz 2009 yılından bu yana beklentilerinize yanıt veriyoruz. Hedefimiz, sizlere harika bir müşteri deneyimi ve olağanüstü değere sahip hizmetler sunmaktır.

Profesyonel kadrolarımız ile firmanızın ihtiyacı olan dinamikleri iyi analiz ederek ve sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaçlarınızı (katalog, broşür, e-katalog, web tasarım, sosyal medya, kurumsal kimlik, vb) belirliyoruz. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda hedef kitlenizi analiz ediyor, onlarla sizi nasıl buluşturacağımızı planlıyoruz

 

Referanslarımızdan Bazıları


Neden İş Güvenliği
Türkiye’nin En Kapsamlı İSG E-Platformu Neden İş Güvenliği 3 yıldır bizimle çalışıyor.
Ansiklopedist
Türkiye’nin Tek Ansiklopedisi Ansiklopedist ‘e Web Tasarım hizmeti veriyoruz.
Online Emlak Ara
Canlı Emlak Arama Platformu onlineemlakara’ya Web Tasarım hizmeti veriyoruz.
İstanbul Vizyon OSGB
İstanbul’un Köklü OSGB Kuruluşu İstanbul Vizyon OSGB, Önce İş Güvenliği dedi, ve tasarımlarında Çağrı Tasarım’ı tercih etti
Yavuz Oto Kurtarma
İstanbul ve çevre illerinde oto kurtarma hizmeti veren Yavuz Oto Kurtarma ile web tasarım ve reklam çalışmalarımız ile farkındalık yaratmaya kararlıyız.
Karahan Teknoloji
e-Ticaret ortamında Türkiye’nin sayılı firmaları arasına girmeyi hedefleyen Karahan Teknoloji tasarımda bizi tercih etti.
Nar-İş Güvenliği KKD
Nar İş Güvenliği KKD e-ticaret ve tanıtım web tasarımları için Çağrı Tasarım’ı tercih etti.
Nehir Shipping
Türkiye’de hava, deniz ve kara taşımacılığı hizmetleri sunarak, müşterilerine güvenilir lojistik desteği veren Nehir Shipping’e profesyonel danışmanlık hizmeti veriyoruz.
Sistem Grup OSGB
Bölgesinin en büyük OSGB Firması olan Sistem Grup OSGB ile web tasarım aşamalarında birlikte çalışıyoruz.
PANDA REKLAM
Batı Karadeniz Bölgesinin reklam ve matbaa ajansı Panda Reklam ile web ve grafik tasarım çalışmalarında birlikte çalışmaktan mutluluk duyuyoruz..
EVRENSEL OSGB
İstanbul’un Sayılı OSGB firmalarından olan Evrensel Grup, Web tasarım ve katalog hizmetlerinde bizi tercih etti.

Bodrum OSGB
Muğla ve çevresine profesyonel iş güvenliği hizmeti sunan Bodrum OSGB ile web tasarım, uzaktan eğitim çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Güven Grup İSG
Ankara’nın köklü OSGB/İSG Firması Güven Grup ile web tasarımı çalışmalarımız devam ediyor.
Clay Glass
Orjinal cam ürünlerinin yurt dışı satışlarını gerçekleştiren ClayGlass.net ile hem tanıtım, hem de e-ticaret ortamında birlikte çalışıyoruz.
Anında Çekici
Tüm Türkiye genelinde ARAÇ ÇEKİCİ hizmeti veren Anında Çekici ile Web ve ADS reklam çalışmalarına başladık.
Matbaa Vip
Türkiye’de on-line matbaa hizmeti vermeyi planlayan MatbaaVİP ile 2020 yılından itibaren çalışmalarımıza aktif olarak başladık…
Birlik OSGB
İzmir, Manisa, Kütahya, Balıkesir bölgelerinin önde gelen OSGB İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetlerini verene Birlik OSGB ile web tasarım ve uzaktan eğitim sistemlerinde birlikte çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.
Özel İmaj OSGB
Bölgesinin kurumsal Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Özel İmaj OSGB ile uzaktan eğitim modülü ve web tasarımında birlikte çalışıyoruz.
Master Proje Gayrimenkul
Ankara’nın köklü Gayrimenkul firması MASTER PROJE Gayrimenkul ile 2020 yılından itibaren web, sosyal medya ve bölgesel reklam için çalışmalarımıza devam ediyoruz.
TRADEARTH
Tüm dünyada hizmet vermeyi amaç edinen TRADEARTH ile web ve reklam tanıtım aşamalarında çalışmalarımıza başladık.
Black Arden Socks
Türkiye’nin çorap tedarikçisi Black Arden Socks ile tasarım, e-ticaret, ve YÜKSEK SEO alanlarında birlikte çalışmaktan mutluluk duyuyoruz .
AnkaPar OSGB
Doğu Anadolu Bölgesinin seçkin OSGB Firması Profesyonel OSGB tasarımlarımızı kullanıyor.
Maviay OSGB
Trakya Bölgesinin başarılı İş Sağlığı ve Güvenliği (OSGB) birimi Maviay OSGB’ye profesyonel OSGB desteği sunuyoruz.
Deva Partisi Kırklareli İl Başkanlığı
Deva Partisi Kırklareli İl Başkanlığı’nın Web Tasarım ve Sosyal Medya entegrasyonları Çağrı Tasarım tarafından yapılmakta ve takip edilmektedir.