Eğitim Modülü Kurs İstatistikleri

Eğitim modülünde kurs istatistiklerini .CVS ile dışa aktarmak için öncelikle kurslar alanına giriş yapıyoruz. Kurslar alanından  ilgili kursun “Gradebook” sütunundan kursa katılanların listesini almak için “VIEW” butonuna tıklıyoruz.

Eğitim Modülü Kurs İstatistikleri

Kurs İstatistiklerini Dışa Aktarma

Bu ekranda görüntülenen kursa katılanların listesini .CVS olarak dışarı aktarmak için “EXPORT CVS” butonuna tıklıyoruz.  Böylece eğitime katılanların listesini bilgisayarımıza indirmiş oluyoruz.

Kurs İstatistiklerini Dışa Aktarma

CVS Dosyasını Excel’e Çevirme

Boş bir excel dosyası açarak, veri sekmesine geçiyoruz.  Veri sekmesinden “Metin/CVS’den Aktar” butonuna tıklıyoruz. Açılan pencereden bilgisayarımıza indirdiğimiz cvs dosyasını seçiyoruz.  Burada dikkat etmemiz gereken en önemli unsur, SINIRLAYICI alanında “VİRGÜL” ün seçili olmasıdır. Daha sonra yükle butonuna basarak, bu belgeyi yeni bir dosya olarak kaydediyoruz.

 

CVS Dosyasını Excel'e Çevirme

 

Eğitim Modülü Kurs İstatistikleri Tanıtım Videosu

Detaylı anlatım için tanıtım videomuzu izleyiniz;

Yorum Ekle

10 + seven =

Güvenli Ödeme

Kredi Kartıyla Ödemelerinizde İYZİCO altyapısı kullanıyoruz. Ayrıca 256 Bit SSL (McAffee PremiumSSL) Güvenlik Sistemimiz Mevcuttur.

% 100 Para İade Garantili

Ürünlerimize ve Hizmetlerimize o kadar güveniyoruz ki, olur da memnun kalmazsanız % 100 para iadesi garantisi veriyoruz.

Tam Hizmet Garantisi

TAM HİZMET'li tasarım satın aldığınızda tüm işlemleri sizin yerinize yapıyoruz. Siz arkanıza yaslanın, kazancınızın keyfini çıkartın.
Sohbeti Başlat
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?